Parteneriate

Un parteneriat cu clinica stomatologica Velvet Dental inseamna mai mult decat o simpla colaborare, inseamna beneficii reale, putere de implicare si intr-un final, un zambet perfect sanatos.

Daca sunteti interesat sa incheiati un parteneriat cu Velvet Dental ne puteti contacta la 0728.326.439 sau la alina@velvetdental.ro pentru a stabili toate detaliile necesare.

Ne bucuram sa putem oferi zambete partenerilor nostri!

 

MEDICOVER (ABONATI)

  • Consultatie – GRATUIT/ 1/an
  • Detartraj+periaj profesional (1/la 6 luni)
  • 20% REDUCERE la toate tratamentele

ALLIANZ (ABONATI)

  • Consultatie – GRATUIT/ 1/an
  • Detartraj+periaj profesional GRATUIT/ 1/an
  • Sigilare santuri GRATUIT (2/an)
  • Fosete cu marterial fotopolimerizabil GRATUIT (2/AN pt.fiecare dinte)
  • 20% REDUCERE la toate tratamentele

RADIO ZU (ANGAJATI+RUDE GR.I)

  • Consultatie + plan de tratament – GRATUIT
  • Radiografii dentare – GRATUIT
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 30% discount
  • Obturatii fotopolimerizabile (plombe)/ Terapie – 20% discunt
  • Chirurgie ( nu include materialul – os, membrana) – 20 % discount
  • Protetica dentara (coroane ceramice, metalo-ceramice, fatete, incrustatii, proteze, reconstItuiri) – 20 % discount
  • Aparat dentar – 20 % discount
  • Implant dentar – 20% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount

FAN COURIER EXPRESS (ANGAJATI+RUDE GR.I)

  • Consultatie + plan de tratament – 50 % discount
  • Radiografii dentare – 50% discount
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 30% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount
  • Obturatii fotopolimerizabile (plombe) – 20% discunt
  • Chirurgie ( nu include materialul – os, membrana) – 20 % discount
  • Protetica dentara (coroane ceramice, metalo-ceramice, fatete, incrustatii, proteze, reconstituiri) – 20 % discount
  • Aparat dentar – 20 % discount
  • Implant dentar – 20% discount

KRUK ROMANIA (ANGAJATI+RUDE GR.I)

  • Consultatie + plan de tratament – 50 % discount
  • Radiografii dentare – 50% discount
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 15% discount
  • Obturatii fotopolimerizabile (plombe) – 15% discunt
  • Chirurgie ( nu include materialul – os, membrana, etc.) – 15 % discount
  • Protetica dentara (coroane ceramice, metalo-ceramice, fatete, incrustatii, proteze, reconstituiri) – 15 % discount
  • Aparat dentar – 15 % discount
  • Implant dentar – 15% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount

DEUTSCHE TELEKOM SERVICES EUROPE – ROMANIA (ANGAJATI+RUDE GR.I)

  • Consultatie + plan de tratament – 50 % discount
  • Radiografii dentare – 50% discount
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 20% discount
  • Aparat dentar – 15 % discount
  • Implant dentar – 15% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount
  • Fatete/coroane dentare -15%
  • Tratamente stomatologice -15%
  • Stomatologie copii -15%

PRAKTIKER (ANGAJATI+RUDE GR.1)

  • Consultatie + plan de tratament – 50 % discount
  • Radiografii dentare – 50% discount
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 30% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount
  • Obturatii fotopolimerizabile (plombe) – 20% discunt
  • Chirurgie ( nu include materialul – os, membrana) – 20 % discount
  • Protetica dentara (coroane ceramice, metalo-ceramice, fatete, incrustatii, proteze, reconstituiri)) – 20 % discount
  • Aparat dentar – 20 % discount
  • Implant dentar – 20% discount

BRD (ANGAJATI)

  • Consultatie – GRATUIT/ 1/an
  • Detartraj+periaj profesional (1/la 6 luni)
  • 20% REDUCERE la toate tratamentele

BANCA ROMANEASCA (ANGAJATI)

  • 20% REDUCERE (exceptie lucrarie pe zirconiu + aparate linguale)

AMBASADEI UKRAINEI

  • Consultatie + plan de tratament – 50 % discount
  • Radiografii dentare – 50% discount
  • Detratraj+ periaj profesional – 50 % discount
  • Air flow – 50 % discount
  • Tratament de albire dentara – 30% discount
  • Tratamente de canal sub microscop Zeiss – 15 % discount
  • Obturatii fotopolimerizabile (plombe) – 20% discunt
  • Chirurgie ( nu include materialul – os, membrana) – 20 % discount
  • Protetica dentara (coroane ceramice, metalo-ceramice, fatete, incrustatii, proteze, reconstituiri)) – 20 % discount
  • Aparat dentar – 20 % discount
  • Implant dentar – 15 % discount

BENEFIT

  • Un Voucher de 1000 lei il poti cumpara cu 800 lei
  • Un Voucher de 2000 lei il poti cumpara cu 1600 lei
  • Un Voucher de 3000 lei il poti cumpara cu 2400 lei

SAMSUNG CLUB – MAGAZIN AUTORIZAT (UTILIZATORI PLATFORMA)

DenumirePret initial (lei)ReducerePret final (lei)
IMPLANT DENTAR ALPHA BIO (Israel)+BONT PROTETIC260020%2080
COROANA INTEGRAL ZIRCONIU140015%1190
FATETE CERAMICE E-MAX170015%1445
IGIENIZARE COMPLETA30040%180
ALBIRE DENTARA ZOOM160015%1275
VOUCHER SERVICII STOMATOLOGICE200020%1600

 

Partenerii nu beneficiaza de gratuitate/reducere la aditia de os, membrana si/sau bont protetic.